torek, 14. junij 2016 Praksa in študentsko delo v podjetju GoOpti

Mednarodno podjetje GoOpti, ki se ukvarja s cestnim prevozom potnikov, v svoj kolektiv vabi študente, ki morajo opraviti prakso, dobrodošli pa so tudi ostali študenti.

Delo bo potekalo v Ljubljani, in sicer na Oddelku za logistiko. Izbrani kandidati se bodo udeležili e-izobraževanja, ki ga morajo opraviti pred nastopom prvega delovnega dne.  Obvezna praksa po VŠ programu zajema 457 ur, od tega bo kandidat opravil 350 ur v podjetju, 50 ur se bo uvajal, 10 tednov pa bo opravljal samostojno delo v podjetju.

Podrobnejše informacije o prijavi in delu lahko preberete TUKAJ.

Zainteresirani kandidati pošljite prijavo do 6.7.2016 na naslov andraz.vrabic@goopti.com (zadeva: Praksa GoOpti – Oddelek Logistike).