četrtek, 29. avgust 2013 Poziv študentom prostovoljcem na EuroBasketu 2013

Univerza na Primorskem vabi študente prostovoljce k sodelovanju pri pripravi in izvedbi spremljevalnih programov evropskega prvenstva v košarki EuroBasket 2013, v Kopru, v obdobju od 2. do 30. septembra 2013, ki jih skupaj organizirata Univerza na Primorskem in Mestna občina Koper.

Študentje boste aktivno sodelovali pri organizaciji, promociji, trženju in medijskih aktivnostih, ki so povezane s prvenstvom.

Vse zainteresirane vabimo na delovne sestanke, ki se odvijajo redno, vsakodnevno ob 11.00, na Pristaniški ulici 3 v Kopru, v prostorih Centra za avdiovizualno kulturo UP (nekdanji prostori ŠOUP-a).

Več informacij dobite na naslovu: peter.kopic@fhs.upr.si

Lepo vabljeni, da se pridružite skupini zagnanih in angažiranih študentov!

Organizacijski odbor spremljevalnih programov EuroBasket 2013 Univerze na Primorskem