torek, 3. marec 2015 Povabilo k sodelovanju na 1st IUS Graduate Conference (21. – 22.5.2015, Sarajevo, BIH)

International University of Sarajevo (IUS) vabi študente podiplomskih in doktorskih študijskih programov k sodelovanju na 1st IUS Graduate Conference , ki bo potekala 21. ter 22. maja 2015 v Sarajevu, Bosna in Hercegovina.  Dvodnevna konferenca bo študentom umetnosti, humanistike, družboslovja, naravoslovnih in tehničnih ved, omogočila predstavitev in izmenjavo svojih idej v mednarodnem in interdisciplinarnem okolju.

Študenti, ki želijo tekmovati za najboljši prispevek morajo svoje povzetke oddati najkasneje do  1. maja 2015, popolne prispevke pa do 3. maja 2015. Nagrada za najboljši prispevek znaša 500 KM.

Več informacij dobite na uradni spletni strani konference ali email naslovu.