petek, 6. marec 2015 Postani del največje mednarodne organizacije mladih - AIESEC

AIESEC vabi študente in mlade diplomante, da se pridružijo delovanju lokalne enote v Kopru.

Želiš odkriti ali razširiti svoj vodstveni potencial? Spoznati se z delom s človeškimi viri, marketingom, financami, ali pa se preizkusiti v vodenju izmenjav in družbeno koristnih projektov, preko katerih domačim in tujim študentom omogočajo pridobitev novih znanj in veščin v mednarodnem okolju?

AIESEC ti omogoča, da že v času študija naučeno znanje preneseš v prakso ter pridobiš nova znanja in edinstvene izkušnje v vodenju projektov, timskem delu, javnem nastopanju, organizaciji dogodkov, ki so pri delodajalcih še kako zaželene.

Zakaj AIESEC?

• Delovanje v mednarodnem okolju in razširitev poznanstev ter prijateljstev doma in po svetu.
  • Priložnost, kjer lahko deliš svoje ideje in znanja, si kreativen in pustiš domišljiji prosto pot.
  • Pridobiš praktične izkušnje, obogatiš svoj CV in postaneš konkurenčnejši na trgu dela.
  • Se že v študentskih letih preizkusiš v vodenju skupine in razviješ svoje vodstvene sposobnosti.
  • Sodeluješ v globalnem učnem okolju, kjer imaš možnost udejstvovanja različnih nacionalnih in mednarodnih konferenc.

Deli svoje ideje, izpili znanja, premagaj strahove in spoznaj nove možnosti. Pridobi profesionalne delovne izkušnje za prihodnost; na tvoji poti te bodo podpirali ambiciozni sovrstniki.
Obišči AIESEC na Facebook strani in se prijavi na tej povezavi.

Za dodatna vprašanja je na voljo Monika Kocman, vodja lokalne enote mednarodne organizacije AIESEC v Kopru na elektronskem naslovu:  monika.kocman@aiesec.net.