četrtek, 21. april 2016 Poletna šola CREA 2016 – razvij svojo idejo v pravi start-up!

Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani (UL FRI) in Regionalna razvojna agencija Ljubljanske urbane regije (RRA LUR) organizirata brezplačno mednarodno poletno šolo CREA 2016, ki bo letos potekala od 19. do 29. julija.

CREA 2016 je desetdnevni program na katerem študentje vseh smeri in programov lahko pridobijo praktična znanja s področja podjetništva, informacijsko-komunikacijskih tehnologij in oblikovanja ter imajo možnost razviti svoje start-up podjetje.
Ker je poletna šola letos še zadnjič brezplačna, študentje pa lahko hkrati pridobijo 3 ECTS kreditne točke ter sodelujejo na mednarodnem podjetniškem dogodku je to enkratna priložnost za pridobivanje novih znanj in izkušenj.

Prijave zbirajo do vključno 17. maja 2016. Več informacij o poletni šoli CREA 2016 najdete tukaj.