torek, 7. februar 2017 Podjetniški program: Od ideje do uspešne prodaje

Od ideje do uspešne prodaje je podjetniški program PTP - Primorskega tehnološkega parka, na katerem lahko udeleženci s pomočjo predavanj in mentorskega programa svoje ideje spremenijo v delujoče poslovne zgodbe. Izobraževanja nudijo znanja iz raziskave trga, gradnje produkta, marketinga in odnosov z javnostmi, iskanja prodajnih poti in finančnega načrtovanja.

K prijavi vabijo posameznike ali skupine s svojimi podjetniškimi projekti, novoustanovljena podjetja ali podjetja v fazi ustanavljanja. Prijavljene v program bodo povabili na kratek razgovor, ki je namenjen ugotavljanju podjetniškega potenciala članov ekipe in projekta. Izbranih deset nosilcev projektov oziroma ekip pa se bo lahko brezplačno udeležilo programa, vrednega 2500 evrov na projekt.

Najboljšim 10 podjetniškim projektom v regiji bo tako šest tednov brezplačno na voljo šest delavnic za razvoj produktov po meri kupca, 20 ur individualnega mentoriranja in delovno mesto v prostoru za sodelovanje Primorskega tehnološkega parka. Trajanje programa je šest tednov s pričetkom 6.3.2017 in zaključkom 13.4.2017

Prijave so na voljo preko prijavnice na spletni strani PTP.

Rok za prijavo je 17. februar 2017.