sreda, 6. maj 2015 »Podjetniška šola« za študente Univerze na Primorskem

Karierni center UP v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske organizira »Podjetniško šolo« za študente Univerze na Primorskem, ki se bo pričela v sredo, 13. maja 2015.

Program šole je zasnovan tako, da spodbuja k pravočasnemu načrtovanju in razvoju lastne kariere v smislu spoznavanja podjetništva. Podjetniška šola bo organizirana kot sosledje petih delavnic na izbrano podjetniško temo, kjer bo vsaka delavnica strukturirana iz predstavitvenega dela (2 uri) in praktičnega dela (2 uri). Ob koncu »Podjetniške šole« bo mogoče izdelati tudi pravi poslovni model za lastno podjetniško idejo. Podrobnejši opis programa izvedbe delavnic v okviru »Podjetniške šole« si lahko ogledate tu.

Izpolnjeno prijavnico in izpolnjen CV je potrebno poslati do torka, 12. maja 2015, na e-naslov: andrej@uip.si.

Za dodatne informacije lahko kontaktirate Karierni center UP preko e-pošte: kariernicenter@upr.si oziroma na telefonsko številko: +386 5 611 76 33.

Načrtujte svojo karierno pot že danes in spoznajte izzive podjetništva.

Vljudno vabljeni.