torek, 19. april 2016 Podjetje DINIT ponuja študentsko delo

Podjetje DINIT išče študenta za delo v IT ekipi pri tehnični pomoči in podpori uporabnikom, z možnostjo zaposlitve.

DINIT je podjetje, ki nudi celovite in napredne storitve v kartičnem poslovanju. S partnerji razvijajo in ponujajo inovativne informacijske rešitve, ki so sodobne, enostavne za integracijo ter stroškovno učinkovite. Na IT oddelku ponujajo študentsko delo pridnemu in zavzetemu študentu pri tehnični pomoči in podpori uporabnikom, tj. administraciji Linux operacijskih sistemov ter vzdrževanje in nameščanje programske opreme in ostalih komponent.

Od kandidata pričakujejo osnovno poznavanje Linux operacijskih sistemov, poznavanje vzdrževanja računalnikov in komponent ter nameščanje programske opreme, znanje angleškega jezika ter željo po dodatnem znanju. Zaželene so delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih in znanje italijanščine. Začetna urna postavka je 5,5 eur/h in se viša s prevzemom delovnih nalog in osvojitvijo znanja.

Prijave lahko pošljete na elektronski naslov zaposlitev@dinitcs.com, najkasneje do 10.5.2016.