četrtek, 5. marec 2015 Osnovni tečaj fotografije

Fotografinja Slavica Isovska konec marca ponovno organizira Osnovni tečaj fotografije, ki je namenjen vsem, ki jih fotografija navdušuje ter tistim, ki si želijo izpopolniti svoje tehnično znanje s področja fotografije.

Osnovni tečaj fotografije zajema 2 uri teoretičnega dela in 14 ur praktičnega dela. Na tečaju se boste naučili uporabljati svoj fotoaparat z ročnimi nastavitvami (M), uporabljati fotografsko terminologijo, na terenu boste fotografirali pokrajino, arhitekturo v Piranu, detajle v Kopru, preizkusili se boste v nočni fotografiji, portret z modelom in za konec boste naredili še fotoreportažo priložnostnega dogodka. Ob zaključku tečaja dobite potrdilo o uspešno opravljenem osnovnem tečaju fotografije. Podrobnejše informacije o vsebini tečaja so na voljo na povezavi. Na tej povezavi pa si lahko ogledate fotografije, ki nastajajo na tečaju.

Cena tečaja je 30 €.

Za vse ostale informacije je na voljo ing. fot. Slavica Isovska na telefonski številki 031 573 108 in na elektronskem naslovu: slavica.isovska@gmail.com.

Vljudno vabljeni.