sreda, 22. oktober 2014 Obisk podjetja KMK BOX d.o.o.

UP Univerzitetni karierni center v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske organizira neposredni obisk podjetja KMK BOX d.o.o. za študente in brezposelne diplomante. Posamezen obisk študentov in diplomantov v delovna okolja je zasnovan tako, da se študentom in diplomantom omogoči podrobnejše spoznavanje z delovnimi procesi in načinom poslovanja v podjetju. Na dogodku bo zagotovljena predstavitev delodajalca in spoznavanje ključnih delovnih procesov. Prav tako je obisk podjetja idealna priložnost za širitev lastne socialne mreže, kot vir pomembnih informacij ob vključevanju na trg dela.

Obisk podjetja KMK BOX iz Izole bo v četrtek, 23. oktobra 2014 ob 9.30 uri. Zbor udeležencev je pred UIP d.o.o. na Ferrarski 8 v Kopru, ob 9. uri .

Program obiska je na voljo na povezavi. Prijave sprejemajo na elektronski naslov: andrej@uip.si.

Vabimo vas, da izkoristite priložnost, ki vam je ponujena in se brezplačno udeležite dogodka.