četrtek, 6. november 2014 Obisk krajinskega parka Strunjan in DOPPS BirdLife Slovenia

Univerza na Primorskem v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske, v okviru projekta UP Univerzitetni karierni center (UP UKC) organizira neposredni obisk organizacije Krajinskega parka Strunjan in DOPPS BirdLife Slovenia za študente in brezposelne diplomante. Posamezen obisk študentov in diplomantov v delovna okolja je zasnovan tako, da se študentom in diplomantom omogoči podrobnejše spoznavanje z delovnimi procesi in načinom poslovanja v podjetju. Na dogodku bo zagotovljena predstavitev delodajalca in spoznavanje ključnih delovnih procesov, dodatno bodo lahko udeleženci predstavnikom podjetja postavljali vprašanja. Prav tako je obisk podjetja idealna priložnost za širitev lastne socialne mreže, kot vir pomembnih informacij ob vključevanju na trg dela.

Dogodek bo potekal v petek, 14. novembra 2014 ob 9.30 uri. Zbor udeležencev je pred UIP d.o.o. na Ferrarski 8 ob 9. uri. Na povezavi si lahko preberete natančnejši program poteka obiska.

Prijave sprejemajo na elektronski naslov: andrej@uip.si. Število udeležencev je omejeno na 15.

Načrtujte svojo karierno pot že danes in spoznajte potencialne delodajalce.

Vljudno vabljeni.