četrtek, 6. junij 2013 Natečaj za oblikovanje promocijske majčke Univerze na Primorskem

Univerza na Primorskem (UP) organizira natečaj za oblikovanje grafične podobe majčke UP univerzitetnega kariernega centra. Na natečaj se lahko prijavite vsi mladi, študenti, študentke, diplomanti in diplomantke in zaposleni Univerze na Primorskem. Vsak prijavitelj lahko sodeluje z največ enim predlogom, ki mora biti primeren za cenovno ugodno in izvedljivo tiskanje na majice (npr. sitotisk), v skladu s tem je zaželena največ dvobarvna kombinacija (napisa, slike, misli, kombinacije obojega, drugo).

Pri pripravi predloga upoštevajte, da gre za promocijo univerzitetnega kariernega centra, ki preko tesnejšega povezovanja družbenega in akademskega okolja predstavlja dodano vrednost regiji in širše, za univerzo oziroma njene diplomante pa predstavlja možnost lažje zaposljivosti. Dejavnosti kariernega centra so namenjene:
- dijakom zadnjih letnikov srednjih šol, z namenom boljše informiranosti o možnostih študija na univerzi,
- študentom in brezposelnim diplomantom preko kariernega svetovanja in načrtovanja, usmerjenega v širitev kompetenc usklajenega z željami posameznikov in potrebami na trgu dela,
- zaposlenim na univerzi in širšemu družbenemu okolju s ponudbo programov, seminarjev in drugih oblik izobraževanj in usposabljanj ter pripravi tržnih analiz.

Predloge pošljite na e-naslov: Blanka.Palcic@upr.si s pripisom »Natečaj za promocijsko majčko«. Prijavitelj dovoljuje Univerzi na Primorskem uporabo poslane grafične podobe majčke za promocijske namene. UP si pridržuje vse pravice v zvezi z nadaljnjo uporabo prejetega predloga. Predlog grafične podobe majčke naj bo izdelan v razmerju 1:1, s pripisom prednja/ zadnja stran majice z morebitnimi pojasnili in podatki o avtorju/ici (ime, priimek, naslov, telefon, e-mail).  Z oddanim predlogom prijavitelj in/ali avtor dela soglašata z besedilom natečaja.

Podaljšan rok za oddajo predlogov:  10. 6. 2013.

Prejete predloge bo pregledala 3-članska komisija, med katerimi bo izbrala najboljši predlog.

KRITERIJI OCENJEVANJA (po prioriteti):
- Izvirnost (kako izvirno oz. duhovito majica predstavlja karierni center)
- Vizualni efekt (efektivnost vizualne podobe)
- Izvedba (možnost izvedbe)

Vse prejete predloge bomo 11. 6. 2013 objavili tudi na FB straneh UP, kjer bodo imeli obiskovalci možnost glasovati za najboljši predlog grafične podobe majčke do vključno petka, 14. 6. 2013 do 12. ure.

Razglasitev rezultatov natečaja in podelitev nagradnih paketov bo v torek, 18. 6. 2013, v Taverni v Kopru na 2. Kariernem dnevu, ki ga organizira Univerza na Primorskem. Izbrani predlog po mnenju komisije in največkrat všečkan predlog na FB straneh s strani obiskovalcev, bosta nagrajena.