četrtek, 26. februar 2015 Projekt »Mladi upi 2015«

Zavarovalnica Triglav d.d. razpisuje dobrodelni projekt z naslovom »Mladi upi «, ki je namenjen mladim talentom s področja športa, umetnosti in znanosti. Na takšen način želijo na pomoč priskočiti mladim različnih talentov, znanj in ambicij ter prispevati k temu, da bodo lažje razvili svoje potenciale, saj vsaka podpora mladih upov danes prinaša celotni družbi dodano vrednost za jutrišnji dan.

»Mladi upi« bodo tudi letos del šova Znan obraz ima svoj glas na POP TV. Znani Slovenci se z neverjetnimi preobrazbami borijo za glavno nagrado, ki bo šla tudi tokrat v dobrodelne namene v »sklad mladih upov«, ki ga upravlja Vse bo v redu, zavod Zavarovalnice Triglav za družbeno odgovorne aktivnosti.

Kaj so Mladi upi 2014 s trdim delom, voljo in finančno podporo zavoda Vse bo v redu dosegli v preteklem letu si lahko preberete tukaj. Prepričani smo, da vas bodo tudi letošnji kandidati navdušili s svojimi zgodbami, uspehi in načrti za prihodnost. Enega od mladih upov, ki bo prejel finančno podporo, boste z glasovanjem na tej spletni strani izbrali vi, ostale prejemnike finančne podpore pa bo med kandidati finalisti izbrala strokovna komisija.

Pri Zavarovalnici Triglav d.d. verjamejo, da bodo s finančno podporo v projektu »Mladi upi« priskočili na pomoč nekaterim izjemnim posameznikom, med katerimi se morda skrivajo najbolj perspektivna imena prihodnosti umetnosti, znanosti ali športa.

Razpis »Mladi upi 2015« je odprt do 16. marca 2015.

Prijavi se ZDAJ!