sreda, 15. oktober 2014 Klic za vloge za priznanje Mentor leta 2014

Društvo mladih raziskovalcev Slovenije (DMRS) bo tudi letos podelilo priznanje Mentor leta, ki je namenjeno najboljšim slovenskim mentorjem doktorskim študentom. Pravico do predlaganja svojega mentorja oz. mentorice imajo vsi doktorski študentje, ki so vpisani na doktorski študij že vsaj 2 leti ali so zaključili s študijem, vendar od dneva zagovora doktorske disertacije še nista minili več kot dve leti.

Prijavo je potrebno vložiti s posredovanjem izpolnjene vloge za nominacijo mentorja po elektronski pošti na naslov mentor@dmrs.eu z zadevo »Nominacija za Mentorja leta 2014«.

Rok za vložitev nominacij je 24. oktober 2014. Komisija za izbor nagrajenca bo zasedala med 25. 10. in 2. 11. 2014. Odločitev o nagrajencu bo sprejeta 3. novembra 2014. Nagrada bo podeljena v novembru 2014.

Več informacij in vloga za nominacijo mentorja je na voljo na povezavi.