četrtek, 26. februar 2015 Karierni dan na UP FTŠ Turistica: sreda, 4.3.2015

Univerza na Primorskem v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske, organizira v okviru projekta UP Univerzitetni karierni center (UP UKC) Karierni dan.

Kdaj? V sredo, 4.3.2015 s pričetkom ob 12. uri

Kje? Na UP FTŠ Turistici, Obala 11a, Portorož, velika predavalnica v prtiličju

Na Kariernem dnevu bo omogočena izmenjava informacij o možnostih zaposlitve in drugih oblik sodelovanja, sledilo bo mreženje in povezovanje študentov s potencialnimi delodajalci. Z nami bodo delodajalci s področja turizma in osebnih storitev, družbenih, poslovnih in upravnih ved, in sicer: LifeClass Portorož – Istrabenz Turizem d.d., Turistična organizacija Koper, Hoteli Bernardin d.d., Turistično združenje Portorož GIZ,  Kempinski Palace Portorož ter TOP Line d.o.o. in drugi delodajalci.

Udeleženci lahko na Kariernem dnevu opravite zaposlitveni razgovor z gostujočimi delodajalci. V kolikor potrebujete pomoč, se lahko predhodno posvetujete z nami pri pripravi svoje osebne predstavitve in na razgovor.

Program dogodka je dostopen tukaj, prijavnica pa tukaj.

Prijave se zbirajo do torka, 3. marca 2015 na e-naslov andrej@uip.si.

Več informacij o univerzitetnem kariernem centru najdete na naslovu www.kariernicenter.upr.si.