četrtek, 25. februar 2016 Karierni dan na Fakulteti za turistične študije - Turistici

Univerza na Primorskem v sodelovanju z UP Fakukteto za turistične študije Turistica organizira Karierni dan.

Vabljeni so delodajalci s področja turizma in osebnih storitev, in sicer Hoteli Bernardin d.d., Kempinski Palace Portorož, LifeClass Portorož – Istrabenz Turizem d.d., Turistična organizacija Koper, Turistično združenje Portorož in Maistra d.d.. Udeleženci boste imeli tudi možnost opraviti razgovor z gostujočimi delodajalci.

Prijavite se lahko do ponedeljka, 29.2.2016, na e-naslov kariernicenter@upr.si, prijavnico najdete v priponki.

Več o programu Kariernega pa si preberite tukaj.

Vabljeni!