sreda, 3. junij 2015 Karierni dan na Fakulteti za dizajn v Trzinu

Če iščete priložnost za pričetek vaše karierne poti ali morda možnost opravljanja praktičnega usposabljanja in ste študent ali diplomant oblikovanja oz. sorodnih področij, vas vabimo, da se udeležite 1. kariernega dneva, ki ga Karierni center FD organizira

v sredo, 17. junija 2015,
ob 13. uri,

na Fakulteti za dizajn, Prevale 10, Trzin,
v predavalnici 7, II. nad.

Na  dogodku bo podjetje Lesnina d.o.o., priznani slovenski veletrgovec pohištva in dodatkov za dom, študentom predstavilo zaposlitvene možnosti in druge oblike sodelovanja, študenti bodo pridobili informacije o možnih temah za raziskovalne, diplomske in magistrske naloge, omogočeno pa jim bo tudi, da se s potencialnim delodajalcem srečajo na individualnem razgovoru.

Udeležbo je potrebno potrditi do ponedeljka, 15. junija 2015 na e- naslov: veronika.gruden@fd.si.

Vabljeni.