sreda, 17. september 2014 Izšel je »Javni poziv za pridobitev štipendije iz štipendijskega sklada Univerze na Primorskem za študijsko leto 2014/2015«

Univerza na Primorskem v študijskem letu 2014/2015 vabi vse študente rednega študija, vpisane v študijske programe 1., 2. ali 3. stopnje na UP ali kandidate za vpis v študijske programe UP 1., 2. ali 3. stopnje, da se vključijo v štipendijski sklad Univerze na Primorskem in si tako pridobijo možnost za sklenitev praviloma enoletne pogodbe o štipendiranju.

»Javni poziv za pridobitev štipendije Štipendijskega sklada UP za študijsko leto 2014/2015« ter dodatne informacije najdete na spletni strani Univerze na Primorskem ter na Facebook strani Univerzitetnega kariernega centra.

Obenem Univerzitetni karierni center vabi na delavnico Kako pridobiti štipendijo?, ki bo v četrtek, 25. septembra 2014, ob 13.  uri na Univerzi na Primorskem, v prostorih kariernega centra, Ferrarska 8 (Ogrlica), Koper. Prijave sprejemajo najkasneje do 23. septembra 2014, na e-naslov: kariernicenter@upr.si.

Vljudno vabljeni.