četrtek, 23. oktober 2014 Google Europe štipendije za študente s posebnimi potrebami računalniških smeri

Višina Google Europe letne štipendije za študijsko leto 2015/16 znaša 7000 EUR in je namenjena študentom s posebnimi potrebami računalniških smeri.

Prijavijo se lahko študenti s posebnimi potrebami računalniških smeri, ki imajo v študijskem letu 2014/15 status študenta, nameravajo, v študijskem letu 2015/16, študij nadaljevati, razmišljajo o magistrskem oz.  doktorskem študiju podobne tehnične smeri ter imajo dober učni uspeh.

Več informacij v zvezi s štipendijo in postopkom prijave dobite na spletni strani ali e-poštnem naslovu googlescholarship@employ-ability.org.uk.