petek, 6. november 2015 REZULTATI REKTORSKIH VOLITEV: Dragan Marušič bo vodil UP tudi v mandatu 2015 - 2019

Študente obveščamo, da je na včerajšnjih rektorskih volitvah kandidat prof. dr. Dragan Marušič prejel 327 glasov, kar predstavlja 61,7% glasov volilnih upravičencev, ki so se udeležili volitev in so oddali veljavno glasovnico.

Skupno število volilnih upravičencev na rektorskih volitvah je bilo 611, volitev se je udeležilo 535 volilcev, med katerimi je bilo 5 volilcev, ki so oddali neveljavno glasovnico.

Prof. dr. Dragan Marušič, ki ga je v kandidaturi poleg članic UP IAM in UP PEF podprla tudi UP FAMNIT, bo torej vodil Univerzo na Primorskem tudi naslednja 4 leta.

Prof. dr. Draganu Marušiču čestitamo in mu želimo veliko uspehov v novem mandatu.