četrtek, 12. marec 2015 ESPA ponuja šestmesečno pripravništvo za »PHP razvijalca« v Veliki Britaniji

ESPA ( European Student Placement Agency) je agencija za zaposlovanje,  namenjena študentom EU, ki iščejo pripravništvo v Veliki Britaniji.  Agencija ponuja pripravništva za študente oz. diplomante, ki so diplomirani v zadnjih 12 mesecih. Pripravništvo ni plačano, razen če ni drugače navedeno. Gostujoče podjetje za pripravnika krije stroške v višini cca. 600-700 EUR/mesec.

O pripravništvu:

Pripravništvo ponuja mlado podjetje, ki se želi na trgu uveljaviti kot priznano podjetje na področju elektronskega poslovanja.  Podjetje v svoje vrste, za 6 mesecev (maj-julij), vabi pripravnika, ki bo razvijal s pomočjo platforme Magento. Predhodne izkušnje s platformo niso potrebne, saj bo pripravnik imel možnost udeležbe na različnih tečajih in delavnicah s tega področja. Zahtevano je tekoče ustno in pisno znanje angleščine. Delo bo potekalo v mestu Bath v Veliki Britaniji.

Več informacij o  pripravništvu dobite na njihovi spletni strani.