sreda, 25. marec 2015 Erasmus + praksa v Estoniji za študente računalništva

Podjetje Recursive Software Development študentom računalništva ponuja prakso za delo pri razvijanju spletnih aplikacij. Od študenta se pričakuje tekoče znanje angleščine,  poznavanje tehnologij HTML, CSS in JS ter pripravljenost na učenje in pridobivanje novih znanj.  Praksa bo potekala v mestu Talin in bo trajala 4 mesece. Za sofinanciranje stroškov bivanja mora študent pridobiti štipendijo v okviru programa Erasmus+.

Recursive Software Development je mlado podjetje za razvoj programske opreme, ki deluje v Estoniji in Italiji. Več informacij o podjetju dobite na njihovi spletni strani.

Študentje, ki vas praksa zanima ste vabljeni, da pošljete vaš CV na INTERNSHIPS@RECURSIVE.EE.