četrtek, 11. junij 2015 Državno tekmovanje diplomskih nalog in projektov

Društvo vzdrževalcev Slovenije organizira državno tekmovanje za najboljšo diplomsko nalogo in najboljši projekt s področja vzdrževanja. Tekmovanje je namenjeno diplomantom, študentom ter predavateljem terciarnega izobraževanja. Ti lahko na izbor v dogovoru z izobraževalno ustanovo prijavijo diplomske naloge in projekte, izdelane v študijskih letih 2013/2014 in 2014/2015.

Izmed treh diplomskih nalog in treh projektov, uvrščenih v ožji izbor natečaja, bo komisija izbrala eno diplomsko nalogo in en projekt, ki bosta nagrajena z zlatim priznanjem za najboljšo diplomsko nalogo oz. projekt s področja vzdrževanja za leto 2015. Zmagovalci bodo prejeli denarno nagrado v višini 100 EUR in brezplačno enoletno naročnino na revijo Vzdrževalec, ki ju podeljuje Društvo vzdrževalcev Slovenije.

Razglasitev rezultatov tekmovanja in predstavitev najboljših bosta potekala 16. oktobra 2015 na 25. Tehniškem posvetovanju vzdrževalcev Slovenije na Otočcu.

Razpis in ostale informacije so dostopne na tej povezavi.