ponedeljek, 29. december 2014 Dodaten razpis za mobilnost študentov v okviru programa Slovenski štipendijski sklad EGP in NFM

Na spletnih straneh Univerze na Primorskem je objavljen »Dodaten razpis za praktično usposabljanje študentov v okviru programa Slovenski štipendijski sklad EGP in NFM«.

Na razpis se lahko prijavijo študenti UP, ki imajo status rednega ali izrednega študenta na dodiplomskih ali podiplomskih študijskih programih. V času celotne mobilnosti morajo biti za namen opravljanja praktičnega usposabljanja vpisani  v najmanj prvi letnik dodiplomskega študija. Praktično usposabljanje lahko traja najmanj 6 tednov v podjetju ali drugi organizaciji v Liechensteinu, na Norveškem ali na Islandiji. Na razpis je možno prijaviti mobilnosti z namenom prakse v tujini, ki bodo izvedene najkasneje do 31. marca 2015.

Veljavne bodo prijave, ki jih bo UP prejela do vključno 12. 1. 2015 do 14. ure.