sreda, 4. junij 2014 Dnevi psihologov 2014: psihološko svetovanje, psihoterapija in e-svetovanje

Vabljeni na že tradicionalno strokovno srečanje Dnevi psihologov 2014, ki letos poteka na temo Psihološko svetovanje, psihoterapija in e-svetovanje.

Dvodnevni dogodek bo potekal v petek, 6. in v soboto, 7. junija 2014 v Hotelu Stil v Ljubljani. Namenjen je vsem psihologom in strokovnjakom različnih profilov, študentom in tudi vsem drugim, ki jih omenjena tematika zanima. Program dogodka je dostopen tukaj.

Če vas torej zanima, kako poteka psihološko svetovanje, psihoterapija, coaching, zaupništvo in peer support v različnih kontekstih, kako poteka delo v terapevtskem odnosu in delovna aliansa, kakšna so pričakovanja drugih strokovnjakov do psihologov v svetovanju in psihoterapiji ter kakšne so izkušnje z e-svetovanjem in uporabo čuječnosti v slovenskem prostoru, vas vabimo, da se udeležite dogodka. Za ažurnost vsebin z aktualnim strokovnim in tudi širšim dogajanjem pa bosta poskrbela predstavitev dogajanja okrog predloga Zakona o psihološki dejavnosti in pogovor o socialni moči. Pozdravili bodo nove diplomante, slavnostno pa bodo podelili tudi priznanja DPS in EuroPsy certifikate.

Kotizacije so zelo »prijazne uporabnikom«, srečanja pa se je mogoče udeležiti oba dneva ali zgolj v petek oziroma v soboto.
Znižane kotizacije veljajo še do 25. 5. 2014.

Več informacij in prijavnico najdete na spletni strani Društva psihologov Slovenije.