četrtek, 16. april 2015 Dialog z evropsko komisarko za promet Violeto Bulc

Europe Direct Koper - Capodistria zbira prijave za udeležbo na dialogu z evropsko komisarko Violeto Bulc, ki bo v petek, 8. maja 2015, ob 17.00, v Kinu Šiška v Ljubljani.

Razprava bo tekla o tem, kako zagotoviti zaposlovanje mladih, rast in delovna mesta, trajnostno mobilnost in prihodnost EU.

Za vse mlade do 30. leta starosti z obalno-kraške regije bo organiziran brezplačen prevoz v Ljubljano in nazaj v Koper/Sežano.

Prijave lahko oddate preko spletnega obrazca do vključno torka, 5. maja 2015 oz. do zapolnitve mest.

Za več vprašanj pišite na europedirect@pina.si.

Več o dogodku, ki ga organizirajo Mladinski svet Slovenije, Mladinska mreža MaMa in Predstavništvo Evropske komisije v Sloveniji: tukaj