sreda, 2. september 2015 Delavnice "Izzivi mladim"

SPIRIT Slovenija organizira prpjekt IZZIVI MLADIM, ki so jih pripravili skupaj s slovenskimi podjetji in organizacijami. Delavnice so brezplačne za mlade v starosti od 15 do 29 let. Udeleženci se bodo spoznali z vitkim inoviranjem, ki ga pri reševanju izzivov uporabljajo tudi v start upu in inovativna podjetja. Lahko se bodo tudi osebno predstavili podjetjem, ki so že v izzivih izrazila interes za sodelovanje z mladimi tudi po delavnici.

Na spletni povezavi www.mladimsedogaja.si so objavljeni izzivi, sodelujoča podjetja in prijavnice na posamezne delavnice, za nekatere delavnice pa so navedeni predvideni termini kdaj bodo izzivi še objavljeni. V septembru bodo dodajali še dodatne termine delavnic.

V Kopru bo delavnica potekala  7.9., 8.9. in 17.9. 2015 na Ljudski univerzi Koper, več o programu delavnice pa si lahko preberete na spletni strani podjetniškega portala.

Vabljeni!