sreda, 11. november 2015 Delavnica STARTUP Branding Funnel

Univerzitetni inkubator Primorske vabi študente, mlade podjetnike, startupovce in tiste, ki jih zanima znamčenje na delavnico STARTUP Branding Funnel, ki bo v četrtek, dne 19.11.2015, ob 17. uri v prostorih UIP (Ferrarska 8, Koper).

Moč globalno uspešnih blagovnih znamk, kot so Apple, Dropbox ali Twitter, ne gre pripisati zgolj naključju ali sreči, temveč sistematičnemu in trdemu delu, od njihove prave ideje, razvoja, uvajanja, pa vse do nenehnega vzdrževanja edinstvenih odnosov s ciljnimi porabniki.

Na delavnici boste spoznali nov pristop k razvoju močnih blagovnih znamk SBFUNNEL, ki sta ga avtorja, dr. Mitja Ruzzier, profesor podjetništva na Fakulteti za Management UP in dr. Maja Konečnik Ruzzier, profesorica trženja na Ekonomski fakulteti UL predstavila v svoji zadnji knjigi Startup Branding Funnel. S pomočjo pristopa, ki bo predstavljen na praktičnem primeru, boste spoznali kako razumeti blagovne znamke z vidika porabnika in podjetnika, kako ustvariti in komunicirati zgodbo blagovne znamke, kako poiskati izdelek, ki se prilega trgu/ciljni skupini z nadgradnjo v blagovno znamko ter kako uporabljati Startup branding lijak za sistematično iskanje odgovorov.

Prijave so možne preko spletne strani UIP, število mest pa je omejeno.

Vabljeni!