četrtek, 23. april 2015 Brezplačna poletna šola »Mesta prihodnosti skozi storitvene inovacije«

Študentje ste vabljeni, da se udeležite brezplačne poletne šole »Mesta prihodnosti skozi storitvene inovacije2 (ang. Cities of the Future through Service Innovation), ki bo potekala med 12. in 22. julijem 2015 v Ljubljani v organizaciji Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani in Regionalne razvojne agencije Ljubljanske urbane regije. Program bo osredotočen na spodbujanje podjetništva med študenti in diplomanti različnih strok s poslovnimi idejami za inovativne storitve, ki izboljšujejo kakovost življenja v mestih prihodnosti.

Za več informacij obiščite spletno stran oziroma kontaktirajte mag. Tino Pezdirc Nograšek (tina.pezdirc@ljubljana.si; 01 306 1921) ali Iris Koleša, mag. (iris.kolesa@ljubljana.si; 01 306 1920).

Prijave na poletno šolo lahko oddate do vključno 15. maja 2015 na spletni povezavi.