sreda, 1. oktober 2014 Adriatic Slovenica d.d. razpisuje kadrovsko štipendijo za študijsko leto 2014/2015

Za študijsko leto 2014/2015 bodo v Adriatic Slovenica d.d. razpisali štipendijo za študij Finančne matematike, in sicer za dodiplomski univerzitetni študij prve stopnje od vpisa v 2. letnik do zaključka študija.

Poleg štipendije bodo pri Adriatic Slovenica že med študijem omogočili spoznavanje podjetja in pridobivanje delovnih izkušenj na različnih delovnih področjih, opravljanje strokovne študijske prakse pod strokovnim mentorstvom ter svetovanje pri izdelavi diplomske naloge.

Prijave za pridobitev kadrovske štipendije so možne do 10. oktobra 2014 na naslov: Adriatic Slovenica, d.d., tim Kadri, p.p. 241, 6001 Koper ali na elektronski naslov zaposlitev@as.si. Več informacij je na voljo na povezavi.