četrtek, 17. marec 2016 3. sejem ameriških šol

EducationUSA vabi na 3. sejem ameriških šol, ki bo potekal v ponedeljek, 4. 4. 2016, od 15. do 18. ure v City Hotelu v Ljubljani. Gre za odlično priložnost za vse študente, ki jih zanima študij v tujini in ki razmišljajo o študiju ali študijski izmenjavi/poletni šoli v ZDA. Udeleženci bodo imeli priložnost za pogovor s predstavniki ameriških šol, kiaterim bodo lahko zastavili vprašanja o programih, načinu študija, sprejemnih postopkih, štipendijah, možnostih izmenjav in še kaj.

Na sejmu bodo tudi predstavniki Javnega sklada Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije ter svetovalci EducationUSA centra, ki bodo nudili splošne informacije o študiju v tujini in o možnostih štipendiranja.

Udeležba je brezplačna, potrebna pa je predhodna prijava. Dodatne informacije so na voljo na spletni strani sejma in na Facebook spletni strani.