torek, 16. februar 2016 3. Biopsihološki vikend – Signali sreče

Društvo študentov biopsihologije (DŠBP) v sodelovanju s Središčem Rotunda, FAMNIT-om, Študentsko organizacijo Univerze na Primorskem (ŠOUP) in Klubom študentov občine Koper (KŠOK) vabi na tretji Biopsihološki vikend Sledovi sreče, ki bo potekal od četrtka, 3. do ponedeljka, 7. marca v Središču Rotunda.

Tretji Biopsihološki vikend je namenjen dušenemu zdravju – sreči, zadovoljstvu in miru, temeljnim občutkom po katerih vsi hrepenimo. Na dogodku, ki zajema predavanja, delavnico in filmski večer, boste med drugim raziskovali različne in drugačne načine zdravljenja ter izboljšanja duševnega zdravja, ter različne vplive, ki sooblikujejo naša duševna stanja. Dogodek bo potekal v popoldanskem času v Središču Rotunda, zadnji dan pa na UP Famnit.

Dogodek je brezplačen, število mest pa omejeno. Prijavo pošljite na elektronski naslov info.dsbp@mail.com. Več o programu dogodka si lahko preberete v priponki ali na njihovi facebook strani.