ponedeljek, 24. marec 2014 2. karierni dan UP 2013/2014

Univerza na Primorskem, v sodelovanju z UIP Univerzitetnim razvojnim centrom in inkubatorjem Primorske, v okviru projekta UP Univerzitetni karierni center (UP UKC), organizira 2. Karierni dan v študijskem letu 2013/2014, ki bo potekal na UP FTŠ Turistica v četrtek, 27.3.2014, s pričetkom ob 15:30.

Na Kariernem dnevu bo omogočena izmenjava informacij o možnostih zaposlitve in drugih oblik sodelovanja, sledilo bo mreženje in povezovanje študentov s potencialnimi delodajalci.
Prisotni bodo delodajalci s področja turizma in osebnih storitev, družbenih, poslovnih in upravnih ved, in sicer: Lifeclass Portorož, Postojnska jama, Hoteli Bernardin, TIC Portorož, Atlas Express d.o.o. Portorož, Terme Krka in ostala podjetja.
Udeleženci lahko na Kariernem dnevu opravijo zaposlitveni razgovor z gostujočimi delodajalci.

Prijave za udeležbo na dogodku zbirajo do srede, 26. 3. 2014 na e-naslovu andrej@uip.si.

Več informacij >>