torek, 27. januar 2015 UP FAMNIT se je predstavil na Informativi 2015

UP FAMNIT se je 23. in 24. januarja 2015, skupaj z drugimi članicami Univerze na Primorskem, uspešno predstavil na Informativi 2015, ki je potekala na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani.

Informativa je največji dvodnevni sejem izobraževanja in poklicev v Sloveniji, kjer se enkrat letno predstavijo različni slovenski in tuji izobraževanlni programi. Letošnje Informative se je udeležilo 20.000 obiskovalcev, med katerimi je bilo precej zanimanja tudi za študijske programe UP FAMNIT.

Bodočim študentom so študijske programe fakultete predstavili študenti Urša Bernardič, Irena Čavdek, Andreja Grobiša, Olga Kaliada, Tine Matoš, Maruša Modrijan, Damijana Rašl, Tomaž Tomažinčič in Aleksandar Tošić.

Prilagamo nekaj fotoutrinkov z dogodka.