torek, 3. maj 2016 Tradicionalni Famnitov zaključni piknik in Paintball turnir

Spoštovani,

študentski svet UP FAMNIT ob zaključku študijskega leta organizira že tradicionalno zaključno druženje vseh študentov in zaposlenih UP FAMNIT, ki bo potekalo

v torek, 10. maja 2016, ob 16. uri
v Hrvatinih na paintball poligonu.

Organiziran bo tudi prevoz ob 15:30 iz potniškega terminala v Kopru.

Prijavite se lahko najkasneje do ponedeljka, 9. maja 2016 do 12. ure, preko naslednje povezave.

V kolikor se boste na piknik odpravili sami in ne poznate poti, lahko to preverite na tej povezavi.

Pomembno: po izpolnitvi obrazca je potrebno prijavo potrditi tudi preko elektronske pošte, ki bo poslana takoj po izpolnitvi obrazca. V nasprotnem primeru prijava ne bo zavedena.

Tako kot vsako leto bo poskrbljeno tudi za hrano in pijačo. Priporočljiva športna oprema in sredstvo proti komarjem. S seboj lahko prinesete tudi žoge in razne družabne igre.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu.

Prijeten pozdrav,

ŠS UP FAMNIT