četrtek, 16. april 2015 Prijave za mednarodno konferenco »Algoritmična teorija grafov na Jadranski obali« že potekajo

Spoštovani,

obveščamo vas, da so z današnjim dnem odprte prijave za mednarodno konferenco »Algoritmična teorija grafov na Jadranski obali« (Algorithmic Graph Theory on the Adriatic Coast), ki bo od 16. do 19. junija 2015 potekala v prostorih Univerze na Primorskem.

Prijave so možne do 15. maja 2015 preko spletnega obrazca. Udeležba na konferenci je brezplačna in vključuje odmore za kavo, knjižico povzetkov ter majico.

Več informacij o konferenci »Algoritmična teorija grafov na Jadranski obali« najdete na tej povezavi.