petek, 21. oktober 2016 Ponedeljkov SEMINAR računalništva in informatike

V ponedeljek, 24. oktobra 2016, bo ob 16.00 uri v prostorih Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, Glagoljaška 8, Koper predavanje v okviru PONEDELJKOVEGA SEMINARJA RAČUNALNIŠTVA IN INFORMATIKE Oddelkov za Informacijske znanosti in tehnologije UP FAMNIT in UP IAM.

PROSTOR: FAMNIT-1-MP2 ob 16:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------
NASLOV:

Preplet tehnološke inovativnosti in poslovne odličnosti

POVZETEK:

Dinit card services d.o.o. je mlado a drzno podjetje, ki je v nekaj več kot 8 letih od ustanovitve zraslo v okvire 50 zaposlenih, prisotnostjo na mnogih zahodno evropskih trgih in močno strateško pozicijo znotraj globalne kartične sheme Diners Club International z nudenjem celovitih in naprednih storitev v kartičnem poslovanju. Skupaj s svojimi partnerji razvija inovativne informacijske rešitve, ki so sodobne, enostavne za integracijo ter stroškovno učinkovite. Na seminarju se bo podjetje predstavilo in skupaj bomo poiskali možne poti za sodelovanje in vključevanje študentov v skupne projekte.

Vabljeni!