petek, 23. januar 2015 Podeljene štipendije Štipendijskega sklada UP za študijsko leto 2014/15

V četrtek, 22. januarja 2015 je Univerza na Primorskem (UP) že sedmo leto zapored podelila štipendije Štipendijskega sklada Univerze na Primorskem.

Sklad je bil ustanovljen v študijskem letu 2008/2009 in temelji na partnerstvu med UP, lokalnimi skupnostmi in gospodarstvom. Namenjen je nagrajevanju in spodbujanju najboljših študentov univerze, povezovanju študentov z delodajalci že v času študija ter zagotavljanju večjih možnosti za zaposlitev diplomantov.

Štipendije za študijsko leto 2014/15 je prejelo skupaj 41 najboljših študentk in študentov Univerze na Primorskem, med katerimi je kar 25 študentov UP FAMNIT.

Več informacij o štipenditorjih in fotoutrinke z dogodka si lahko ogledate tukaj.

Študentom iskreno čestitamo in jim želimo uspešen študij!