ponedeljek, 6. julij 2015 Peti FAMNITov poletni tabor »«Matematika je kul«

Med 16. in 22. avgustom 2015 bo na UP FAMNIT potekal že peti FAMNITov poletni tabor »Matematika je kul«, ki bo tudi letos ponujal obilo zanimivih tem ter številne družabne aktivnosti.

FAMNITov poletni tabor »«Matematika je kul« je namenjen učencem 8. in 9. razreda osnovnih šol in dijakom srednjih šol, ki jih zanima matematika. Poteka v prostorih fakultete UP FAMNIT, Glagoljaška 8, Koper. Predavanja in delavnice izvajajo naši izkušeni predavatelji, pridružili pa se jim bodo tudi predavatelji z drugih slovenskih univerz.

Letos bo ponovno potekala ločena izvedba za osnovnošolce in za srednješolce. Več informacij o taboru za osnovnošolce je na voljo na tej povezavi, več informacij o taboru za srednješolce pa na tej povezavi.

Vse informacije o vsebinah predavanj in delavnic, prijavi na tabor in nastanitvi so dostopne na tem spletnem naslovu.

Slike iz preteklih let si lahko ogledate tukaj.

Pridružite se nam na letošnjem poletnem taboru in spoznali boste, da je lahko matematika tudi zabavna!