petek, 10. marec 2017 Objavljen Razpis za vpis v podiplomske študijske programe 2017/18

UP FAMNIT v študijskem letu 2017/18 razpisuje:

• doktorska študijska programa (3. stopnje): Matematične znanosti in Računalništvo in informatika.
  • magistrske študijske programe 2.stopnje: Matematične znanosti, Matematika s finančnim inženiringom, Računalništvo in informatika, Varstvo narave, Biopsihologija, Uporabna psihologija in Trajnostno grajeno okolje*.

*Ne prezrite NOVOSTI: Izvajanje magistrskega študijskega programa Trajnostno grajeno okolje se prenaša na UP FAMNIT, saj je v teku postopek pridružitve UP Fakultete za grajeno okolje k UP FAMNIT.

Od 1.10.2017 (študijsko leto 2017/18) se izvajanje magistrskega in doktorskega študijskega programa Aplikativna kineziologija prenaša na Fakulteto za vede o zdravju Univerze na Primorskem (UP FVZ).

Prijavni roki:

• Prvi prijavni rok: 10.4. do 1.9.2017
  • Drugi prijavni rok (prosta mesta bodo objavljena 14.9.2017): 14.9. do 20.9.2017

Več informacij o načinu oddaje prijave in besedilo Razpisa si lahko preberete na naši spletni strani: Razpis za vpis v podiplomski študij 2017/18

Vabljeni na informativni dan za podiplomski študij , ki bo potekal v mesecu maju. Točen datum in program informativnega dne bo objavljen naknadno na spletni strani.

Več informacij in pojasnil lahko kandidati dobijo tudi v Referatu za študente (e-naslov: referat@famnit.upr.si, tel. št. 05 611 75 75).