sobota, 22. november 2014 Objava članka s področja makromolekulske kristalografije v reviji z visokim faktorjem vpliva

Dr. Jure Pražnikar, vodja Oddelka za tehnologijo UP IAM in član Oddelka za aplikativno naravoslovje UP FAMNIT je s kolegom prof. dr. Dušanom Turkom iz Inštituta Jožef Štefan objavil članek z naslovom »Free kick instead of cross-validation in maximum-likelihood refinement of macromolecular crystal structures«.

Članek je izšel v znanstveni reviji Acta Crystallographica Section D, Biological Crystallography, ki se na področju kristalografije po faktorju vpliva uvršča na prvo mesto (IF 2013: 7.232).

Avtorjem članka za uspeh iskreno čestitamo!