torek, 14. april 2015 Trends and Challenges in the Mediterranean Agriculture (16.4. - 18.4.)

V četrtek se začenja konferenca "Trends and Challenges in the Mediterranean Agriculture", ki bo potekala tri dni, organizira pa jo oddelek za Aplikativno naravoslovje. Prijavljenih je preko 50 gostov, katerim bodo predavali gostujoči predavatelji iz Slovenije, Hrvaške in Črne Gore. Zadnji dan se bodo udeleženci odpravili tudi na ekskurzijo v poskusni center za oljkarstvo. Več o programu ter vsebini delavnice si lahko preberete na spletni strani konference.

Dogodek je financiran v sklopu projekta UP IN SVET - mednarodna vpetost Univerze na Primorskem.